Дитячі парти, як запорука відмінного навчання

partaЗ походом до школи у більшості дітей настає новий, дуже відповідальний період життя. Від того, як пройдуть шкільні роки, залежить майбутня професія дитини, її подальша успішність. Відправляючи малюка до школи, всі батьки бажають, щоб він добре навчався, легко опановував нові знання. Однак не можна забувати, що навчання для дитини – це дуже серйозна праця. Отже треба максимально уважно віднестись до організації робочого місця, насамперед до вибору шкільної парти, з асортиментом яких легко ознайомитись на порталі Mybuy24.

Правильно обрана дитяча парта дарує комфорт, зручність та задоволення від навчання. Якщо малюку сидіти за партою дуже незручно, тоді, навпаки, у дитини можуть з’являтися болі у спині, слабкість в кінцівках. Така парта спонукає до втрати інтересу до навчання, перетворює виконання навчальних завдань на справжню муку. Батькам треба пам’ятати, що тривале сидіння за незручною партою може призвести в подальшому до порушення зору, постави, розвитку сколіозу.

Правильний вибір дитячої парти

Шкільна парта, в першу чергу, має бути виконана з урахуванням усіх анатомічних особливостей дитини. Це дозволить сформувати правильну поставу. Додатково парта повинна мати можливість:

-       регулювання висоти. Подібні варіанти мають назву «парта-трансформер» і доступні в продажу у багатьох меблевих магазинах. При цьому механізм регулювання має бути максимально зручним та травмобезпечним.

-       регулювання кута нахилу стільниці (найкращий діапазон від 0 до 16 градусів). Нахил рекомендують використовувати для навчання молодших класів, в старших стіл має бути рівним.

При покупці стільця також необхідно бути уважними. Він має заходити вглиб столу приблизно на 5 см, щоб малюк не тягнувся. Стілець повинен бути максимально стійким, з високою, прямою спинкою.

Найголовнішою характеристикою дитячої парти має стати її зручність та безпечність для дитини. Обирати парту необхідно з міцним каркасом. Вона має бути максимально стійкою, не ковзати по підлозі. Крім того, парта не повинна мати ніяких виступаючих елементів, за які малюк може зачепитись.

Батьки повинні пам’ятати, що в школах навантаження на дітей сьогодні значно зросли. Сучасні діти мало бігають, менше гуляють на свіжому повітрі, проводять багато часу за комп’ютером. Саме тому не варто пропонувати дитині звичайний письмовий стіл. Найкращим варіантом є придбання спеціальної дитячої парти.

  1. 5
  2. 4
  3. 3
  4. 2
  5. 1

(3 голоса, в среднем: 5 из 5)